O nás

Firma VODOTECH bola založená ako rodinný podnik. V roku 1997 sme začali úspešne písať našu históriu v oblasti montážnych prác orientovaných na realizáciu ústredného vykurovania, vodoinštalatérskych prác, sanitárnej inštalácie a plynoinštalácie.

Svojou kvalitou, odbornosťou, znalosťami, skúsenosťami a s viac ako 20 ročnou tradíciou sme si získali mnohých zákazníkov a patríme medzi uznávané spoločnosti.

K spokojnosti investorov sme zrealizovali mnoho veľkých i menších projektov. Je pre nás cťou a potešením konštatovať, že sme sa mohli podieľať na takých významných projektoch.

22 ROKOV NA TRHU
150 VÝZNAMNÝCH PROJEKTOV
3276 SPOKOJNÝCH KLIENTOV
30 PRÉMIOVÝCH ZNAČIEK

Dodávka aj montáž - všetko pod jednou strechou

Garancia širokého výberu a kvality produktov.

O tom, že sa naša spoločnosť dynamicky rozvíja svedčí aj skutočnosť, že v roku 2009 sme sa rozhodli poskytnúť zákazníkom kompletné služby vrátane dodávky, preto sme činnosť rozšírili  o maloobchodný a veľkoobchodný predaj vodoinštalačného, kúrenárskeho materiálu a sanity.

Férové ceny a garancia vašej spokojnosti aj v rámci online nákupu

Naša firma chce vyhovieť všetkým želaniam a potrebám zákazníkov. Úspešne kombinujeme to najlepšie z produktov, z online sveta a z našich osobných skúseností. Chceme, aby bol aj nákup inštalatérskych produktov zážitkom.

#Inštalatérisrdcom

Zaujal vás spôsob, akým pracujeme?

Pozrite si viac informácii o našich projektoch, ktoré sme už zrealizovali.