Inšpirácie

Doplnky do kuchyne a kúpeľne, ktoré musíte mať

Doplnky Do Kuchyne A Kúpeľne

Doplnky do kuchyne a kúpeľne nie sú len o dizajne, rovnako dôležitá je aj ich praktická stránka. Preto sme sa v tejto inšpirácii zamerali na produkty, ktoré majú množstvo výhod a dokážu vám uľahčiť či spríjemniť každodenný život.

1) Trojhraný háčik Mokko na sprchový kút

Trojháčik Deante MOKKO, na sprchový kút, nero

Chýba vám v blízkosti sprchy vešiak, ale nemáte miesto na stene, prípadne len do nej nechcete vŕtať? V tom prípade je tento elegantný a hlavne veľmi praktický trojhraný háčik Mokko presne to, čo hľadáte.

Veľmi jednoducho ho upevníte na pevné sklo sprchového kúta, walk-in zástenu alebo na posuvnú sprchovú stenu. Nebojte sa, škrabance alebo poškodenie skla nehrozí, vešiak je vybavený ochranou v mieste kontaktu. Má tri držiaky, ktoré môžete využiť na uteráky alebo župan.

Ľahká inštalácia, krásny dizajn a praktické využite, tento háčik si zamilujete.

2) Stierka do sprchy Gummy

Udržiavať kúpeľnú čistú každý deň, dá zabrať a práve stopy po zaschnutých kvapkách vody, napr. na skle sprchového kúta, sú jedným z najčastejších problémov. Preto sme pre vás našli výborného pomocníka. Stierka do sprchy Gummy veľmi rýchlo a ľahko odstráni vodu zo skla, čo vám ušetrí čas aj energiu. Pomocou prísavky ju umiestnite presne tam, kde potrebujete a vďaka jej dizajnovému prevedeniu v matnej čiernej farbe bude zároveň moderným doplnkom.

Stierka do sprchy GUMMY, matná čierna

3) Montážny kľúč na perlátor M24/M28 + maticové kryty v nástenných batériách

Montážny kľúč Deante na perlátor M24/M28

Potrebujete namontovať či demontovať perlátor alebo nástennú batériu? Pri neopatrnej manipulácii hrozí, že poškodíte a poškriabete ich chrómový povrch. Vyhnite sa preto neodbornej manipulácii s provizórnou ochranou a použite nástroje, ktoré sú na to určené.

Montážny kľúč na perlátor M24/M28 slúži na bezpečnú demontáž/montáž perlátora a nepoškriabe chrómované povrchy. Maticové kryty zase ochránia chrómovaný povrch matíc pri inštalácii alebo demontáži nástenných batérií. S touto výbavou budete pracovať ako profesionál a škrabance budú minulosťou.

4) Easy Fix produkty

Prečo Easy? Pretože všetky produkty zo štýlovej série Easy Fix nainštalujete veľmi ľahko a rýchlo, bez potreby vŕtať do stien. Držiak na uteráky, držiaky ručnej sprchy, rôzne háčiky či držiaky na toaletný papier, stačí ich pomocou prísavky pripevniť na hladký povrch a môžete ich okamžite používať.

Ak by ste ale predsa len chceli zvoliť pevné uchytenie a vŕtanie pre vás nie je problém, tak výrobky majú v balení aj potrebné skrutky a hmoždinky. S Easy Fix produktmi získate praktické a spoľahlivé doplnky vhodné pre každú kúpeľňu.

5) Háčik na špongiu MAGNETIC

Tento malý ale veľmi užitočný háčik MAGNETIC vám umožní odkladať špongiu na vybrané miesto, čím udržíte drez a okolie čisté a upratané. Zvýši sa tým aj celková hygiena pri každodennej práci v kuchyni. Šetrí tiež cenné miesto na kuchynskej linke alebo dreze a špongia vďaka nemu aj rýchlejšie uschne. Nezabúda sa ani na elegantný dizajn, ktorý si nájde miesto v každej kuchyni. Háčik ponúkame v troch rôznych farbách, nechýba ani obľúbená matná čierna.

Háčik magnetic

6) Tyč Magnetic pre utierky

Tyč pre utierku Magnetic

Hľadáte praktické riešenie na zavesenie utierok s jednoduchou inštaláciou? Tyč MAGNETIC pre utierky je ideálne riešenie. Jej minimalistický štýlový dizajn, sa hodí do každej kuchyne. Ľahké osadenie a vybratie produktu vám uľahčí čistenie drezu. Pre dokonalé usporiadanie čistiacich potrieb na dreze odporúčame tento produkt kombinovať s háčikom na špongiu, ktorý sme spomíname vyššie. Tyč je v ponuke v troch rovnakých farbách ako aj háčik.

V našom e-shope ponúkame širokú škálu produktov, ktoré vám môžu uľahčiť a zlepšiť váš každodenný život. Od praktických organizátorov a doplnkov až po inovatívne nástroje na údržbu a čistenie. Tieto produkty prinášajú výhody a zlepšenie, ktoré rozhodne oceníte. Nechajte sa inšpirovať a priblížte svoju domácnosť k dokonalosti aj v tých najmenších detailoch.

V prípade, že máte dotaz na konkrétny produkt, neváhajte a kontaktujte náš odborný tím: Mobil: 0944 399 089 / E-mail: eshop@vodotech.sk

S radosťou odpovieme na vaše otázky a urobíme maximum, aby sme pre vás našli vhodné riešenie.