Inšpirácie

Netradičné detaily

Umývadlová batéria CANTINO

Mnoho ľudí si v dnešnej dobe potrpí na dizajn svojej kúpeľne. Je to miesto, kde človek začína a končí svoj deň. Čo môžete urobiť s týmto miestom, aby sa stalo jedinečným a odlišným od bežných kúpeľní? Sme presvedčení, že ide práve o detaily.

Séria MARUNA

Ak hľadáte masívne vodovodné batérie s nadčasovým dizajnom, séria MARUNA Vám určite vyhovie.

Okrem čistých línií a geometrického dizajnu má MARUNA zaujímavú vaňovú batériu. Batéria nemá viditeľný prepínač sprchy a vane. Vodu zo sprchy na vaňové napúšťanie prepínate vysúvaním výtokovej hubice do priestoru. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú zaujať, pre rodiny s deťmi kvôli zvýšenej bezpečnosti, alebo do menších kúpeľní, kde má každý ušetrený centimeter význam.

Maruna zatvorenáMaruna otvorená

Séria CANTINO

Táto séria vodovodných batérií je vybavená širokou pákou, ktorá spúšťa vodu. Voda však nevyteká klasickým výtokom, ako pri bežných umývadlových batériách. Prúd tečúcej vody vyteká tzv. “žliabkom” pripomínajúcim vodopád, čo zaručene ohúri každého pri spustení vody. Séria CANTINO sa vyznačuje mohutným hranatým vzhľadom a vyrába sa rovnako v sprchovom, vaňovom či umývadlovom prevedení.

Séria AZALIA

Vodovodné batérie z tejto série môžeme označiť za dokonalý šperk, ktorý dodá nádych luxusu do Vašej kúpeľne. Každá batéria so série AZALIA má v balení 2 vymeniteľné ovládacie páky – prvá s jednoduchým hladkým dizajnom, druhá s moderným vzorom. Páku je možné ľahko vymeniť z  jednoduchej chrómovej na vzorovú. Ďalej je už len na Vás, ako doladíte túto batériu s celkovým dizajnom kúpeľne.