Inšpirácie

Batéria vhodná pre každú kúpeľňu a kuchyňu neexis… Predstavujeme sériu SILIA

Dizajnové oblé umývadlo a batéria v prevedení brúsené zlato

Spojiť nespojiteľné, či dokázať nemožné. Presne tak môžeme opísať výsledok práce tvorcov kolekcie SILIA. Podarilo sa im zladiť dva veľmi rozdielne štýly, art deco a minimalizmus. Zladili ich tak, že výsledok prekonal všetky očakávania. Zaoblené tvary prepojené čistými líniami svojou eleganciou pútajú pozornosť za každých okolností.

Vysoká kvalita spolu s množstvom praktických prvkov vám budú pri každom jednom použití dávať jasne najavo, že ste sa pri kúpe rozhodli správne.

Drezová Batéria SILIA Zlatá

Drezové batérie SILIA do kuchyne – prvotriedny dizajn a funkčnosť v jednom

Batéria je jedným z dominantných prvkov každej kuchyne, pretože môže zmeniť nie len celkový vzhľad, ale má značný vplyv aj na komfort pri práci v kuchyni.

Drezová Batéria SILIA Nero

Drezová stojanková batéria SILIA so sprškou sa vyznačuje veľmi dynamickým tvarom a premyslenou funkčnosťou.

Po dizajnovej stránke ponúka až sedem farebných prevedení, takže ju dokážete zladiť s akýmkoľvek kuchynským drezom.

Dizajnéri kládli dôraz, okrem dizajnu, aj na funkčnosť a praktické použitie. Kuchynské batérie SILIA sú vybavené otočným telom z odolnej mosadze a veľmi pohodlnou výsuvnou hlavicou, ktorá vám uľahčí nie len umývanie, ale aj plnenie vysokých hrncov. Užitočný je aj pohyblivý perlátor, ktorý prúd vody prevzdušňuje, čím sa znižuje jej spotreba.

Kúpeľňové batérie SILIA – dizajn, ktorý vás ohúri

Séria batérií SILIA

Batérie SILIA sú reinterpretáciou jedného z najklasickejších modelov v histórii kúpeľňových armatúr. Elegancia, minimalizmus a čistý klasický dizajn dokonale vystihujú túto mimoriadne rafinovanú sériu kúpeľňových batérií SILIA.

Využiť ju môžu nie len priaznivci minimalistických kúpeľní, ale aj tých vo výraznejších štýloch, akými sú Gentle Loft, Japandi či Art Deco.

Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu a rôznym typom vyhotovenia sú tieto batérie vhodné pre každú kúpeľňu a náročné dizajnové požiadavky dnešnej doby pokrývajú štyri farebné prevedenia každého modelu. V ponuke nájdete elegantnú sprchovú či vaňovú nástennú batériu so sprchovým setom, ktorá sa vyznačuje zaobleným aerodynamickým tvarom.

Synonymom minimalizmu sú podomietkové, vaňové či sprchové batérie. Jedným kliknutím môžete prepínať vodu medzi výtokom a ručnou sprchou.

Jednoduchým a čistým dizajnom vynikajú nie len umývadlové podomietkové , ale aj stojankové batérie, ktoré sú vyhotovené v dvoch rôznych prevedeniach – s ovládacou pákou navrchu batérie alebo batéria v tvare L s pákou naboku.

Posunutím kurzoru na nasledujúcom obrázku si môžete pozrieť, ktorý dizajn batérie sa Vám viac páči.

Vaňová Batéria SILIA, Voľne Stojaca

Keďže voľne stojace vane sú stále veľmi obľúbené, v našej ponuke nechýbajú ani nadčasové voľne stojace vaňové batérie. Okrem dizajnu je tento model aj mimoriadne funkčný. Nechýba mu nastaviteľný sklon ručnej sprchy, či jednoduchý mechanický prepínač funkcií. Všetky vaňové batérie ponúkajú sprchu s príjemným dažďovým prúdom. Taktiež sú vybavené systémom Anti-calc pre jednoduché čistenie.

Veľmi praktické je aj vylepšenie Cool-out, ktoré zaručuje, že sa pri prietoku horúcej vody ručná sprcha nezohrieva. Zabudnúť môžete aj na zamotanú sprchovú hadicu. Postará sa o to systém Anti-Twist, ktorý nie len že zlepší komfort kúpania, ale zvýši aj životnosť produktu.

Related Posts